Ultradźwięki – innowacyjna i przyjazna dla włosów metoda mocowania pasemek za pomocą fal ultradźwiękowych. Zabieg wykonywany jest „na zimno” (ultradźwięki nie wytwarzają wysokich temperatur) oraz bez użycia środków chemicznych. Spoiwem używanym do łączenia pasm jest keratyna, która stanowi naturalny budulec włosa i nie powoduje odczynów alergicznych.
Miejsca łączeń charakteryzują się dużą wytrzymałością, są płaskie i prawie niewyczuwalne.
Do zabiegu zaleca się używanie pasemek naturalnych Nail z linii Exclusive Remy Hair oraz Russian Hair de Luxe. Pasemka dostępne są w różnych długościach od 35 do 55cm oraz pełnej gamie kolorów wg. próbnika włosów naturalnych HairXtend, co daje nam pełną swobodę stylizacji fryzury.

Keratine System to znany i cieszący się niesłabnącą popularnością wśród profesjonalistów system mocownia pasemek za pomocą zgrzewarki Hair Connector. Materiałem łączącym jest keratyna, która jako naturalny budulec włosa nie uczula i zapewnia komfort noszenia nawet osobom o skłonnościach alergicznych.
Keratine System pozwala na pracę ze wszystkimi pasemkmi o formule Nail. Pasemka te dostępne są w różnych długościach i bogatej kolorystyce ze wszystkich linii włosów naturalnych: Sensi Hair, Exclusive Remy oraz Russian Hair de Luxe. Alternatywnie można wykorzystywać włosy syntetyczne.

Hair Revolution – absolutna nowość na rynku! Niesamowity i rewolucyjny system przedłużania włosów. Włosy najwyższej jakości Remy, na specjalnej silikonowej taśmie, mocowane są do własnych włosów metodą „kanapkową”. Niewątpliwą zaletą, oprócz niewidocznych łączeń, jest możliwość wielokrotnego użycia tego samego materiału, przy kolejnych zabiegach przedłużenia.

Clip ON – HIT ostatniej dekady! To idealne rozwiązanie dla kobiet lubiących prowokować częstą zmianą wizerunku oraz ceniących swą niezależność. Wpinając Clip ON we włosy klientki za pomocą niewielkich mikrospinek (clips) w zaledwie kilka minut uzyskujemy efekt pięknych, długich włosów!
Dzięki tej metodzie można nie tylko przedłużyć i zagęścić włosy, ale również błyskawicznie nadać fryzurze nowy charakter jak asymetria czy kolorowe pasemka.

hairxtend

logo